Kim jesteśmy?

Dwujęzyczne Żłobek i Przedszkole Kreatywne Nutki z oddziałami integracyjnymi dla dzieci z autyzmem Kreatywne Nutki w Starachowicach to Dwujęzyczny żłobek, przedszkole i oddział „0”. Oferujemy:

• codzienną komunikacje w języku angielskim,
  • zabawy ruchowe, umuzykalniające, logorytmiczne,
  • czytanie globalne, szachy, Trening koncentracji uwagi,
  • elementy edukacji według pedagogiki M. Montesorii,
  • wyjazdy na basen,
  • bezpłatny pobyt i wszystkie terapie dla dziecka z orzeczeniem o kształceniu specjalnym (spektrum autyzmu).

Jesteśmy Dwujęzycznym Żłobkiem i Przedszkolem Kreatywne Nutki z oddziałami integracyjnymi dla dzieci z autyzmem. Nasze przedszkole nie tylko z nazwy jest Integracyjne. Naszą misją jest pomaganie i co za tym idzie wspieranie potrzebujących. W naszej Nutkowej społeczności też mamy dzieci pochodzące z Ukrainy; wszyscy wiemy jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Stąd pomoc pod Hasłem DZIECI-DZIECIOM.

Bierzemy udział w projektach

Stosujemy metody terapeutyczne