721 996 927 przedszkole@kreatywnenutki.edu.pl
Armii Krajowej 19, 27-200 Starachowice

Opinie o naszym przedszkolu

Dorota Dunalewicz Łukaszewska

Chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim ciociom razem i każdej z osobna za wspaniałą opiekę nad moją córcią, za fantastyczne, kreatywne zajęcia, za wsparcie w wychowywaniu małego człowieka. A także za cudowne pożegnanie i upominki dla Martynki. Tak szybko ten czas minął… Dziękuję pani dyrektor Ani oraz Marysi, robicie kawał dobrej roboty. Dziękuję cioci Sylwii, cioci Moni, cioci Paulince, cioci Karolince, cioci Marysi za cierpliwość, wyrozumiałość i czułość… Zawsze będziemy Was z Martynką bardzo ciepło wspominać.

Alina Zapała

W Przedszkolu panuje atmosfera rodzinna i przyjazna dziecku .Dodatkowo indywidualne podejście i wachlarz terapii jakie oferuje placówka jest bardzo szeroki. Ciocie a zarazem specjaliści bacznie przyglądają się dziecku ,konsultują i dobierają terapię indywidualnie do potrzeb każdego przedszkolaka i to dla mnie jest najważniejsze, bo nie wszystkie terapię można zastosować jednocześnie. Pracują na różnych płaszczyznach, aby stymulować rozwój od terapii czaszkowo krzyżowej ,pracy na odruchach a nawet biofeedback. Cały czas obserwując reakcje malucha. Dla mnie to bezpieczne miejsce i
osobiście polecam .Nie mam zastrzeżeń do pracy z dziećmi w tym kreatywnym miejscu.
Dla mnie 5+.

Katarzyna Łukomska

Super miejsce z profesjonalną opieką, świetne podejście, dużo troski i uwagi. Mnóstwo ciekawych zajęć, także pomoc specjalistów i troskliwe Ciocie i Wujek (chyba jeden ;)). Laura biegnie chętnie i z uśmiechem, więc gorąco polecamy!

Anna Kwolek

Miejsce stworzone z miłości do dzieci. Dwójka moich zadowolonych dzieci z fajnymi wspomnieniami. Polecam z czystym sumieniem.

Iwona Włosowicz

Bardzo dobre przedszkole ,cudowna kadra pedagogiczna i terapeutyczna indywidualne podejście do dziecka atmosfera bardzo przyjazna dziecku, które wraca do domu uśmiechnięte i zadowolone .Mnóstwo zajęć terapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb dziecka, terapeuci godni polecenia.

Sylwia Żak-Sokół

Z całego serca polecam. Miejsce naprawdę przyjazne dla dzieci i rodziców. Syn szybko się zaklimatyzował mimo tego, że zaczął uczęszczać do przedszkola od połowy ubiegłego roku szkolnego. Serdeczna i wykwalifikowana kadra, która stanowi oparcie dla rodziców zmagającymi się z różnymi problemami wychowawczymi. Przedszkole i żłobek oferują dzieciom różnorodne zajęcia wspierające rozwój od zajęć ruchowych po te usprawniające kompetencje społeczne, motorykę małą, logiczne myślenie czy ćwiczenie pamięci. Ulubionymi zajęciami mojego syna są te wykorzystujące klocki Lego. Zajęć jest sporo ale tak są rozłożone w ciągu dnia, że nasze dziecko nie czuje się przeciążone i ma czas na zabawę z innymi dziećmi, a po przedszkolu już w domu dobry humor. W „Kreatywnych Nutkach” liczy się indywidualne podejście do dziecka, u mojego syna jest to opieka logopedyczna. Spotkaliśmy się z wielką otwartością i wyrozumiałością wobec wyzwań wychowawczych z jakimi zmaga się nasz synek i udzielane nam jest wsparcie. Polecam.

Małgosia Latała

Z czystym sumieniem polecam przedszkole Kreatywne Nutki. Chodzą tu dwoje naszych dzieci. Kiedy syn 3 lata temu dostał diagnozę zaburzeń ze spektrum autyzmu miałam poczucie że wszystkie drzwi się przed nim zamknęły. Panie z Dyrekcji oraz Kadra Nauczycieli przez te lata udowadniali że wszystkie drzwi stoją przed nami otworem. Nie jestem wstanie zliczyć ile kroków do przody zrobił nasz syn dzięki ciężkiej pracy terapeutów i wychowawców. Nasze dziecko nie było nigdy obojętne żadnej,, Cioci ” Na okresowych spotkaniach podsumowujących zdobyte umiejętności przez syna miałam silne poczucie że terapeuci znają moje dziecko oraz jego potrzeby co w niektórych placówkach jest rzadkością. Terapeuci mają podejście holistyczne, a wprowadzone metody są dostosowane adekwatnie do stanu dziecka oraz jego postępów. Liczne wycieczki, występy przyjezdnych Teatrzyków umilają czas spędzony w przedszkolu, tam nie ma czasu na nudę! Był czas kiedy czułam że autyzm to będzie ciężki bagaż doświadczeń dźwiganych przez całe życie. Dzięki TYM LUDZIOM mam inne spojrzenie na rzeczywistość która otacza mojego syna.

Marlena Markowska

Z całego serca polecam Żłobek i Przedszkole Kreatywne Nutki. Każdy rodzic, który szuka dla swojego dziecka opieki w żłobku czy też przedszkolu ma mnóstwo obaw. Ja też takie miałam i dlatego z miłą chęcią podzielę się swoją opinią na temat Nutek Moja córka ma 3,5 roku i do Nutek chodzi z ogromną chęcią już od 1 r.ż. Zaczęła swoją przygodę w żłobku i jako 3latka poszła do przedszkola. Obecnie jest w grupie terapeutycznej gdzie ma wspaniałą opiekę cioć i wujka Wszyscy opiekunowie są bardzo zaangażowani i z sercem na dłoni podchodzą do swojej pracy. Moja córeczka ma codziennie terapie takie jak SI, rewalidację, logopedię i wiele innych. Cały plan terapii jest dopasowany do jej możliwość. Widzę duży, dobroczynny wpływ tych terapii na rozwój mojego dziecka. Co najmniej raz w miesiącu są organizowane spotkania z terapeutami, na których my rodzice dostajemy mnóstwo wsparcia, informacji i zaleceń/zabaw, które są bardzo pomocne w życiu codziennym. Oby jak najwięcej takich miejsc dla dzieciaczków, jak Kreatywne Nutki.

Kinga Madejska

Polecam z całego serca przedszkole Kreatywne Nutki! Powód? Od lat to słuchałam od znajomych, którzy byli rodzicami dzieci w wieku przedszkolnym, jaka to trauma dla dziecka gdy idzie do przedszkola. Jak dziecko nie potrafi się zaaklimatyzować, płacze po kątach, jest odtrącane. Jak każdy dzień, w którym trzeba iść do przedszkola to jedna wielka histeria. Jestem święcie przekonana, że gdyby ich dzieci chodziły do przedszkola Kreatywnych Nutek – nie mieli by tego problemu. Jako mama jedynaczki (rodzice jedynaków zrozumieją), szukałam najlepszego przedszkola w mieście dla córki. Pragnęłam, żeby nic jej absolutnie nie zabrakło, żeby ten czas dzieciństwa był piękny, kreatywny i zapamiętany na długi czas. Dni mijały bardzo szybko, i w końcu przyszedł ten czas, że córka jako 3latka wyruszyła w podróż pt. „przedszkole”, byłam przerażona, w końcu to była nowość dla mnie. Wypuściłam, swój „Diament” w świat. Kreatywne Nutki to była najlepsza decyzja! Dziecko od pierwszego dnia chodziło w podskokach z radości! I tak jest do dnia dzisiejszego! A ja z dumą obserwowałam, jak córka dzięki cudownym Ciociom pracującym w Kreatywnych Nutkach nabiera nowych umiejętności, jak zawiera kolejne przyjaźnie. Codzienne kreatywne, innowacyjne zajęcia, które wyróżnia to przedszkole na tle innych, atrakcyjne wycieczki, niespodzianki, mogłabym wymieniać godzinami ile cudownych rzeczy czeka dziecko w tej placówce. Co podoba mi się również, a uważam że jest niezwykle ważne? Komunikacja! Przede wszystkim codziennie mam szczegółowe informacje na temat tego, jak wyglądał dany dzień, Ciocie zawsze odpowiadają szczegółowo nawet na najmniejsze pytania. Kadra dyrektorska, również na najwyższym poziomie. Jednym słowem, Przedszkole Kreatywne Nutki, są bardzo przyjazne dziecku i rodzinne.

Małgosia Głowacka-Myszka

witam, jestem bardzo zadowolona z placówki. Córka chodziła i do tej pory miło wspominam zabawy, wyjścia i pobyt. synek też teraz chodzi do „nutek” i bardzo dobrze się zaaklimatyzował. Ciocie przemiłe, i zajęcia na których dzieci się nie nudzą. naprawdę polecam.

Anita Lesiak

Polecam przedszkole Kreatywne Nutki. Dzięki wspaniałej opiece dzieci czują się jak w domu. Świetna atmosfera sprawia że dzieci są jedną dużą przedszkolna rodzina.

Justyna Malaga

Polecam Kreatywne Nutki córka rano wstaje i już szykuje się do przedszkola. Dzieci mają dużo imprez, zajęć edukacyjnych i terapii w zależności od potrzeb. Wszystkie dzieciaki są traktowane indywidualnie. Kadra wyszkolona, prężna, gotowa do współpracy.

Milena Kowalska

Kreatywne Nutki to przedszkole dla każdego malucha. Podkreślam „każdego”, ponieważ żadne dziecko nie jest tam wykluczone. Zarówno ciocie jak i dyrekcja przedszkola dbają o to, aby każdy maluszek był częścią grupy i czuł się wspaniale, co dla dzieci ze spektrum ma ogromne znaczenie. Mnie osobiście bardzo urzekło profesjonalne i indywidualne podejście do każdego dziecka oraz atmosfera tam panująca. Nasza córcia uczęszcza do tego przedszkola już drugi rok i nie wyobraża sobie jakichkolwiek zmian, chciałaby chodzić do przedszkola nawet w soboty. Muszę wspomnieć jeszcze o niezliczonych ciekawych zajęciach, teatrzykach i wycieczkach organizowanych przez ciocie. Do tego jeszcze efektywna nauka języka angielskiego, logopeda, zajęcia integracji sensorycznej. Wszystko w jednym miejscu. My jesteśmy mega zadowoleni i z całego serca polecamy.

Małgorzata Gałka

Przedszkole jest miejscem, gdzie moje dziecko odkrywa świat, relacje między rówieśnikami, a przede wszystkim siebie. Bardzo atrakcyjne zajęcia . Panie realizują z dziećmi wiele pomysłów na zabawy twórcze i poznawcze.

Joanna Wójcik

Polecam Kreatywne Nutki wszystkim rodzicom szukających przedszkola dla swoich pociech. Nasz 3 latek uwielbia chodzić do przedszkola i nie może się doczekać co nowego będzie robił w danym dniu. Dzieci w przedszkolu się nie nudzą ponieważ jest mnóstwo zajęć i atrakcji. Co najbardziej jest dla nas na duży plus to indywidualne podejście do dziecka, oraz super kontakt z „ciociami”. Synek uzyskał też pomoc logopedyczną. Ponadto dzieciaki uczą się języka angielskiego poprzez zabawę i mają kontakt z dziećmi z innych krajów. Szczerze polecam.

Izabela Targowska

Polecam serdecznie Dwujęzyczne Żłobek i Przedszkole Kreatywne Nutki synek chodzi tutaj do przedszkola już 3 lata i jestem mega zadowolona kadra przedszkola jest rewelacyjna . Ciocie każdego dnia opowiadają co dziecko robiło danego dnia w przedszkolu, w każdej trudności pomagają jeśli jest taka potrzeba. Mnóstwo zajęć kreatywnych, syn również jest bardzo zadowolony i zawsze z chęcią idzie do przedszkola co tu jest najważniejsze.

Diana Górska

Dzień dobry. Synek chodził początkowo do żłobka, teraz do przedszkola Kreatywne Nutki i jesteśmy bardzo szczęśliwi że tu trafiliśmy. Ciocie jak i panie dyrektor bardzo indywidualnie podchodzą do każdego z dzieci z ogromnym zaangażowaniem. Przedszkole posiada szeroką ofertę zajęć dodatkowych. Jako jedyne w okolicy prowadzi terapię Biofeedback, na którą synek uczęszcza. Mamy mnóstwo wycieczek ,spotkań z ciekawymi ludźmi, teatrzyków, wyjść do kina itd. Zajęć dodatkowych i terapii jest tak wiele że dzieciaki nie mają kiedy się nudzić. Z czystym sumieniem polecam to przedszkole. Zarówno ja, jak i syn jesteśmy bardzo zadowoleni.

Emilia Woźniak

Zdecydowanie najlepsze przedszkole. Świetna kadra wychowawców, którym zależy na swoich podopiecznych. Terapeuci z indywidualnym podejściem do dziecka jak i również do rodzica. Komunikacja między kadrą, a rodzicami jest naprawdę dużym plusem. I szczególnie Panie Dyrektor, które są bardzooo wyrozumiałe dla wszystkich rodziców nawet tych nadopiekuńczych z całego serca polecam.

721 996 927 przedszkole@kreatywnenutki.edu.pl
Armii Krajowej 19, 27-200 Starachowice
6.00-17.00 Facebook