Kolejny raz w naszym przedszkolu odbyła się akcja „Cała Polska Czyta Dzieciom”

6 lipca 2023, opublikowano w Aktualności, Media o nas

Kreatywne Nutki po raz kolejny organizują czytanie na wielką skalę, zarażając Miłością do książek coraz szersze grono Starachowickich odbiorców. W tym roku kampania Społeczna Cała Polska czyta dzieciom, odbywała się pod hasłem „Książka jest jak ogród”. Na XXII Ogólnopolski Tydzień zwieńczający całą akcję wybraliśmy książki i wiersze, które rozbudzają dziecięcą wyobraźnię, umożliwiając podróże w niezwykłe miejsca i przeniesienie się do krainy fantazji, a także są źródłem wiedzy o emocjach, postawach i wartościach kształtujących małych słuchaczy. Akcja ta pozytywnie wpisała się na stałe w kalendarz Nutkowych i Starachowickich imprez.

Dziękujemy wszystkim zaproszonym gościom za włączenie się do naszej akcji i miło spędzony czas.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu.