721 996 927 przedszkole@kreatywnenutki.edu.pl
Armii Krajowej 19, 27-200 Starachowice

Polityka prywatności

underline

Kim jesteśmy

Dane osobowe, w tym dane, które przekazują klienci w związku z korzystaniem z witryny kreatywnenutki.edu.pl są przetwarzane przez:

Placówki Kreatywnego Rozwoju Dziecka Anna Rynkowska-Jasztal
Aleja Armii Krajowej 19
27-200 Starachowice

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Na naszych stronach dostępne są formularze, które służą do wysyłania zapytań związanych z naszym przedszkolem. Użytkownik może przesłać następujące dane: imię i nazwisko, nr telefonu, e-mail, oraz treść zapytania. Podanie danych jest dobrowolne, jednak w razie ich nie podania nie będziemy mogli przyjąć i obsłużyć zapytania. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie lub nawiązania kontaktu telefonicznego. Dane osobowe uzyskane z formularza nie są rozpowszechniane, ani sprzedawane innym podmiotom.

Analiza statystyk

W witrynie zainstalowane jest narzędzie Google Analytics, które śledzi ruch użytkowników na wszystkich podstronach za pomocą plików cookies. Informacje uzyskane przy użyciu tego narzędzia nie są udostępniane innym podmiotom i służą jedynie do celów statystycznych oraz polepszenia użyteczności witryny.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Jeśli wyślesz wiadomość za pomocą dostępnych w witrynie formularzy jej treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony.

Dla użytkowników którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy również informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administratorzy strony również mogą przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo wysłałeś wiadomość w tej witrynie, możesz zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Gdzie przesyłamy dane

Wiadomości przesyłane za pomocą formularzy dostępnych w witrynie gości mogą być sprawdzane za pomocą automatycznej usługi wykrywania spamu.

O nas

Bierzemy udział w projektach

Stosujemy metody terapeutyczne

721 996 927 przedszkole@kreatywnenutki.edu.pl
Armii Krajowej 19, 27-200 Starachowice
6.00-17.00 Facebook